KR-3331-075
Eshop cena bez DPH:
205,00
Eshop cena s DPH:
248,00
SKLADEM v ČR
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Pro nákup se musíte nejdříve přihlásit
Typy
| Název | Cena s DPH Dostupnost |
Množství | ||
|---|---|---|---|---|
| Špachtle plochá 32mm flexibilní - nerez PROFI Line |
SKLADEM v ČR
Kat.číslo: KR-3331-032
| Špachtle plochá 50mm flexibilní - nerez PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3331-050
| Špachtle plochá 63mm flexibilní - nerez PROFI Line |
| Špachtle plochá 75mm flexibilní - nerez PROFI Line |
Kat.číslo: KR-3331-075
| Špachtle plochá 100mm flexibilní - nerez PROFI Line |
| Špachtle plochá 125mm flexibilní - nerez PROFI Line |