KR-3331-050
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: nerez
  • leštěný povrch
  • šířka 50mm
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
SKLADEM v ČR
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Typy
Kat.číslo Název Balení
(ks)
Balení (ks)
(nepovinné)
Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH Množství Cena s DPH
Dostupnost
Množství
KR-3331-032 Špachtle plochá 32mm flexibilní - nerez PROFI Line 1
SKLADEM v ČR
Kat.číslo: KR-3331-032
Špachtle plochá 32mm flexibilní - nerez PROFI Line
Skladem na prodejně:5 ks
Kat.číslo: KR-3331-032
Skladem na prodejně:5 ks
KR-3331-050 Špachtle plochá 50mm flexibilní - nerez PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-3331-050
Špachtle plochá 50mm flexibilní - nerez PROFI Line
Skladem na prodejně:6 ks
Kat.číslo: KR-3331-050
Skladem na prodejně:6 ks
KR-3331-063 Špachtle plochá 63mm flexibilní - nerez PROFI Line 1
Špachtle plochá 63mm flexibilní - nerez PROFI Line