KR-30619-74X76
Eshop cena bez DPH:
120,00
Eshop cena s DPH:
145,00
SKLADEM v ČR
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Pro nákup se musíte nejdříve přihlásit
Typy
| Název | Cena s DPH Dostupnost |
Množství | ||
|---|---|---|---|---|
| Klíč na olejové filtry 100mm x 15-hran Automotive |
SKLADEM v ČR
Kat.číslo: KR-30619-100X15
| Klíč na olejové filtry 106mm x 15-hran Automotive |
Kat.číslo: KR-30619-106X15
| Klíč na olejové filtry 108mm x 15-hran Automotive |
| Klíč na olejové filtry 108mm x 18-hran Automotive |
Kat.číslo: KR-30619-108X18
| Klíč na olejové filtry 65/67mm x 14-hran Automotive |
Kat.číslo: KR-30619-65X67
| Klíč na olejové filtry 68mm x 14-hran Automotive |
Kat.číslo: KR-30619-68X14
| Klíč na olejové filtry 74mm x 15-hran Automotive |
| Klíč na olejové filtry 74/76mm x 15-hran Automotive |
Kat.číslo: KR-30619-74X76
| Klíč na olejové filtry 76mm x 12-hran Automotive |
Kat.číslo: KR-30619-76X12
| Klíč na olejové filtry 76mm x 14-hran Automotive |
Kat.číslo: KR-30619-76X14
| Klíč na olejové filtry 86mm x 18-hran Automotive |
Kat.číslo: KR-30619-86X18
| Klíč na olejové filtry 93mm x 15-hran Automotive |
| Klíč na olejové filtry 93mm x 36-hran Automotive |
Kat.číslo: KR-30619-93X36
| Klíč na olejové filtry 96mm x 18-hran Automotive |