KR-30619-106X15
  • 15-ti hranný miskový klíč na olejové filtry
  • průměr 106mm
  • 3/8" otvor
  • pro vozy: Fiat Ducato 2,5D. Td atd.
Eshop cena bez DPH:
Eshop cena s DPH:
SKLADEM v ČR
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Typy
Kat.číslo Název Balení
(ks)
Balení (ks)
(nepovinné)
Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH Množství Cena s DPH
Dostupnost
Množství
KR-30619-100X15 Klíč na olejové filtry 100mm x 15-hran Automotive 1
SKLADEM v ČR
Kat.číslo: KR-30619-100X15
Klíč na olejové filtry 100mm x 15-hran Automotive
Skladem na prodejně:4 ks
Kat.číslo: KR-30619-100X15
Skladem na prodejně:4 ks
KR-30619-106X15 Klíč na olejové filtry 106mm x 15-hran Automotive 1
Kat.číslo: KR-30619-106X15
Klíč na olejové filtry 106mm x 15-hran Automotive
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: KR-30619-106X15
Skladem na prodejně:2 ks
KR-30619-108X15 Klíč na olejové filtry 108mm x 15-hran Automotive 1
Klíč na olejové filtry 108mm x 15-hran Automotive